K.Gökhan Coşkun

My name is Gökhan. I work as IT Expert for a long time. I have experience Linux Systems (Commercial and Comminity base), MsWindows Server Systems, Open Source Projects, Virtualization, Cisco Networking, Storage, Firewall and Digital Forensic. I gave trainings and seminars; "LYK17 - Bolu İzzet Baysal Ünv." - Proxy "Empatiq" - Linux101 "AB14 - Mersin Ünv." - Open Souce Mail Systems (Zimbra, Thunderbird, ScrooloutF1) So, additional profesyonel courses detail (sorted from new to old); "İTÜ" - SuSe Linux Administration "vSmart" - VMware vCenter 6.5 "Adeo" - HPE "Bilişim İnovasyon Derneği" - IT Secuity like CEH Content "LKD & Akdeniz Uni." - Linux Central Server Management for Redhat "E-Çözüm" - EMC Storage (VNX/NS) "Tubider" - Linux System Expert Training for Redhat "Bilge Adam" - Microsoft Lync "Ulakbim/Tubitak" - IPv6 Training "Arba" - Labris UTM Management "SmartPro" - Cisco Network Expert Training "Empatiq" - Grandstream Voip "Edutime" - Microsoft Certificate System Engineer Training.

You may also like...

3 Responses

 1. idris dedi ki:

  Güzel bir paylaşım olmuş hocam:) eline sağlık

 2. oskarahalil34oglu@hotmail.com' osman karahaliloglu dedi ki:

  Merhaba. Kullanıcının hesabı kilitlendiğinde belirlenen bir mail adresine bilgi vermesini sağlayabiliyor muyuz?

  İyi çalışmalar.

  • Evet tabiki bunu yapabilirsiniz fakat bunun için yine bir Script yazmanız gerekecek eğer beklerseniz biz bunu bir yazı konusu yapabiliriz yok sizin konu ile ilgili acil bir çözüm arayışınız var ise;


   zmaccts | grep kgcoskun@linuxislife.org
   kgcoskun@linuxislife.org active 09/13/13 11:25 12/07/15 07:59

   Şeklinde bir komutu size referans olarak verebilirm, bunu Crone’ layarak ve biraz da if, while döngülerine sokarak eğer çıktı içinde “lockout” ibaresi var ise şu adrese mail at diyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir